“Polaris” grāmatnīcu adreses Rīgā, Jelgavā, Liepājā  un Daugavpilī

Pilsēta: Rīga

Rīga:

„Polaris” tirdzniecības centrā Domina Shopping

  •    Veikals un kafejnīca – Domina Shopping (Ieriķu iela 3), tel. 20-01-74-88, domina@kniga.lv
  •    Darba laiks: P.-Sv. 10.00 – 21.00

 

„Polaris”  tirdzniecības centrā Origo

  • T/c Origo (Stacijas laukums 2) tel. 67-07-39-09, 27-04-90-13, origo@kniga.lv
  •    Darba laiks: P.-Sv. 10.00 – 21.00

 

„Polaris” tirdzniecības centrā Alfa

  • T/c Alfa (Brīvības gatve 372), tel. 67-07-64-56, 27-00-00-43, alfa@kniga.lv
  • Darba laiks: P.-Sv. 10.00 – 21.00

 

„Polaris” tirdzniecības centrā Mols

  • T/c Mols (Krasta iela 46), tel. 67-03-03-37, 20-01-74-77, mols@kniga.lv
  •    Darba laiks: P.-Sv. 10.00 – 21.00

 

„Polaris” tirdzniecības centrā Damme (Imanta)

  • T/c Damme (Kurzemes prospekts 1a), tel. 20-01-74-89, damme@kniga.lv
  •    Darba laiks: P.-Sv. 10.00 – 21.00

 

„Polaris” Ģertrūdes ielā

  • Ģertrūdes iela 7, tel. 67-31-33-02, 27-04-90-14, gertrudes@kniga.lv
  • Darba laiks: P.-Pk. 10.00 – 19.00 S. 10.00 – 18.00 Sv. – brīvdiena

 

„Polaris” Maskavas namā

  • Marijas iela 7 (“Maskavas nams“), tel. 67-03-90-24, 27-00-00-42, dm@kniga.lv
  • Darba laiks: P.-Sv. 10.00 – 19.00 S. 10.00 – 18.00 Sv. – brīvdiena

 

„Polaris” tirdzniecības centrā Dole (Ķengarags)

  • T/c Dole (Maskavas 357, 2. stāvs), tel.67-01-85-14, 27-00-00-45, dole@kniga.lv
  • Darba laiks: P.-Sv. 10.00 – 21.00

 

„Polaris” lielveikalā Rimi (Pļavenieki)

  • T/c Rimi (Saharova iela 23a), tel. 27-00-00-79, saharova@kniga.lv
  • Darba laiks: P.-Sv. 10.00 – 21.00

JELGAVA:

„Polaris” RAF-centrs (Rīgas iela 48), tel. 27-00-00-41, jelgava@kniga.lv

  • Darba laiks: P.-Sv. 09.00. – 21.00

 

LIEPĀJA:

 „Polaris” tirdzniecības namā Kurzeme (Lielā iela 13, 1. stāvs), tel. 27-04-69-88, kurzeme@kniga.lv

  • Darba laiks: P.-S. 10.00 – 20.00 Sv. 10.00 – 17.00

DAUGAVPILS:

„Polaris” tirdzniecības parkā Solo (Rīgas iela 9, 2. stāvs), tel. 27-04-11-62, dpils@kniga.lv

  • Darba laiks: P. – Sv. 10.00 – 20.00